Recenzje Gier


Gekishin Freeza

Skoro już mówimy o grach DB na pegazusie, czas żebym dał recenzję wg mnie najlepszej gry DB RPG na famicoma - Gekishin Freeza.

Gra toczy się w Freeza sadze z dodatkiem elementów z fillera. Ciekawostka jest taka że poza Gohanem i Kuririnem, na Namek lecą także Yamcha, Tenshinhan i Jiaozi. Podczas ruchu mamy mini grę i tam do dyspozycji wybór kart, w tym walka ze sługusami Freezy żeby expić nasze postacie. W przeciwieństwie do poprzedniej gry, postacie nie umierają a mdleją. Nie trzeba także iść tokiem mangi/anime, jak nasi bohaterowie są wystarczająco silni, możemy iść walczyć z Kyuim i Dodorią na początku chodzenia na Namek (Z Zarbonem na początku nie radzę walczyć, bo w swojej potwornej formie ma moc 55.000).

Ogółem godną postacią trenowania jest Goku i Vegeta (tak, w statku Capsule Corporation może trenować każdy, nie tylko Goku). Jak wystarczająco wyexpimy naszych wojowników możemy wpisać kod żeby wzięli udział w TB.

Co do fillera to mamy trzy: Statek kosmiczny sierot, Fałszywa Namek i planeta Kanasa (jako Goku, kiedy leci na Namek, po treningu w 100G). Jak mówiłem gra godna polecenia. A, ciekawostka, jak pozwolimy złymi zaatakować wioskę gdzie jest Dende, ów nameczanin nie umiera, więc możemy trenować ile chcemy.

Niedawno powstało poprawne tłumaczenie do ów gry, więc każdy kto zna angielski może zagrać.


Dodał: BH

Twierdza RPG Makera


Jak bardzo podoba
ci się strona ?
Liczba odwiedzin
dzisiaj: 210

Liczba gości online: 1
Zalogowani: 0
Wszelkie prawa zastrzeżone ! | Dragon Ball Great 2023
Design, code by Fukurou