Poziomy SSJ


Rasa Saiyan potrafi się zmieniać w różne formy Super Saiyan (SSJ). Postać po metamorfozie w pierwszy poziom zmienia kolor włosów na złoty i w trakcie przemiany pojawia się złota aura wokół postaci i znika gdy już całkiem się przemieni. Wojownik ma zwiększoną siłę wielokrotnie.

W anime pierwszym, który się przemienił w SSJ poziomu pierwszego, jest Goku, pod wpływem ogromnej złości na Freeze, który zabił bezlitośnie Kuririna.

Drugim, który się przemienił w Super Saiyana poziomu pierwszego jest jego syn, Gohan. Podczas treningu w "Komnacie Ducha i Czasu" ku zdziwieniu jego ojca, jako dziecko potrafił się przemienić w SSJ.

Następny jest poziom drugi. Także Gohan się przemienił, tym razem podczas walki z Cellem. Mr Satan wyrzuca głownę androida C16 daleko w stronę Gohana, i wtedy android wypowiada ostatnie zdanie do Gohana, a Cell miażdży głowę - wtedy Gohan przemienia się w Super Saiyana poziomu drugiego. Tym razem moc jest jeszcze większa, otacza go złota aura z wyładowaniami elektrycznymi, włosy są dłuższe, kolor oczu zmienia się na zielony.

Nastepny stadium to SSJ3 (poziom trzeci). Tym razem postać staje się jeszcze silniejsza, włosy podczas przemiany rosną aż za kolana. Saiyanowi znikają brwi. Tutaj już jest inaczej niż w poprzednich formach, wojownik może utrzymać ten stan tylko przez 30 minut. Po tym jest już tak słaby, że nie jest w stanie przybrać jakąkolwiek forme SSJ. Jest to także ostatnia forma, gdzie ma złote włosy. Pierwszym który się przemienił w te forme jest oczywiście Goku. Drugim był Gotenks podczas walki z Buu.

Następny poziom to 4 poziom. Pierwsza przemiana nastąpiła, gdy Goku zamienił się w złotą małpę - Oozaru, pood wpływem łez Pan. Wojownik tym razem pierwszy raz zamienia się z wielkiej małpy w dorosłego wojownika z długimi za szyję czarnymi włosami, ciało jest zarośnięte czerwonym futrem. Moc już jest ogromnie większa w porównaniu do poprzedniej formy.


Dodał: fukurou

Twierdza RPG Makera


Jak bardzo podoba
ci się strona ?
Liczba odwiedzin
dzisiaj: 218

Liczba gości online: 1
Zalogowani: 0
Wszelkie prawa zastrzeżone ! | Dragon Ball Great 2023
Design, code by Fukurou