Rasy


Saiyanie
Pierwsza rasa to Saiyanie. Pochodzą z planety "Vegeta". Mają ogony. Gdy ujrzą księżyc w pełni, zamieniają się w w wielkie małpy "Oozaru". Tracą wtedy zmysły. Nie panują nad sobą, atakują bez opamiętania. Jedynym sposobem by ich powstrzymać, jest odcięcie ogona. Wtedy wracają do pierwotnej postaci i są nieprzytomni przez jakiś czas.

Pod zwykłą postacią, gdy wpadają w gniew, potrafią przemieniać się w Super Saiyanina. Z początku krążyły legendy o tym, że rasa Saiyan potrafi się przemieniać w niesamowicie silnego wojownika. Tylko nieliczni byli w stanie to osiągnąć. Gdy już się przemieni, jego ciało otacza złota aura, włosy pną się do góry - stają się koloru blond, a oczy zielone. Moc niesamowcie wzrasta do niewyobrażalnego poziomu.

Z początku nikomu nie udało się przemienić nawet w Super Saiyanina. Ale później wszystko się wszystko się zmieniło. Nawet przyszły kolejne formy.

Pierwsi Saiyanie, którzy się narodzili na planecie Vegeta to przede wszystkim barbarzyńcy. Nie znają litości. Później historia się zmienia na planecie Ziemia.

- Ciakawostką jest, że są to koneserzy dobrego jedzenia.


Dodał: Fukurou

Twierdza RPG Makera


Jak bardzo podoba
ci się strona ?
Liczba odwiedzin
dzisiaj: 186

Liczba gości online: 7
Zalogowani: 0
Wszelkie prawa zastrzeżone ! | Dragon Ball Great 2023
Design, code by Fukurou