Kolczyki Potara


Magiczne kolczyki Kaioshinów, mają magiczną moc dzięki której dwoje wojowników może scalić się w jednego silniego wojownika, tak narodził się Vegetto i Kibitoshin. Niestety, fuzja trwa wiecznie (Ale nawet jak się wojownicy rozdzielą, mogą scalić się ponownie)

Ciekawostki:
- Goku wyobrażał sobie fuzję za pomocą kolczyków z Mr. Satanem lub Dende'im, te fuzje nazywają się Gotan lub Kakadende/Denderot (Warto wspomnieć, wygląd Kakadende pojawia się tylko w anime). Goku planował też scalenia z Gohanem (oficjalne imię nieznane), ale kiedy Gohan złapał kolczyk, pycha Goku z tym że Gohan może pokonać Buu (Piccolo), sprawiła że Gohan został absorbowany przez Buu

- W DBS zostało "potwierdzone" że fuzja nie Kaioshinów trwa tylko godzinę (W mandzę DBS, nawet fuzja Zamasu i Goku Black nie trwa wiecznie), twórca DBM, Salagir poprawił ten plothole (W formie że Północny Kaioshin i Zachodnia Kaioshin to mówią) dając że Kaioshinowie w środku Buu sprawili że fuzja Goku i Vegety została rozdzielona, nazywając fuzję Vegetto "Bluźnierstwem"

- W DBH Jest fuzja Future Trunksa i Vegety (choć w ich wersji Xeno) o imieniu Vegeks, to zapewne odpowiedź Dimps na fanowską fuzje Vegety i Trunksa - Vegetunks.


Dodał: BH

Twierdza RPG Makera


Jak bardzo podoba
ci się strona ?
Liczba odwiedzin
dzisiaj: 208

Liczba gości online: 6
Zalogowani: 0
Wszelkie prawa zastrzeżone ! | Dragon Ball Great 2023
Design, code by Fukurou